Характеристики

Клас бізнес-центру
A
Загальна площа (GBA)
17 850 кв.м
Загальна орендна площа (GLA)
8 959 кв.м
Орендна площа поверху
від 113 до 822 кв.м
Тип планування
open space або кабінетний
Поверховість
19
Підземний дворівневий паркінг
92 м/м
Введений в експлуатацію
2010
Інженерні системи

Будівля має систему центрального управління (BMS) на основі програмного забезпечення Schneider Electric (Франція). Централізована система вентиляції та кондиціонування повітря (HVAC) забезпечується трьома даховими чиллерами YORK (США) і фанкойлами Cooper & Hunter (США), які дозволяють створювати індивідуальний клімат у кожному офісі. Вентильований фасад будівлі сприяє збереженню тепла і виконує звукоізоляційну функцію.

Телекомунікації

Безперебійний доступ до високошвидкісного інтернету до 1 Гбіт/сек забезпечений інтегрованою кабельною оптоволоконною системою і представлений на вибір орендаря такими провайдерами як Укртелеком, Експрес, Датагруп, Київстар, Січ-Інфоком, Вега Телеком.

Енергопостачання

Безперебійне електропостачання забезпечує двухтрансформаторна підстанція внутрішнього виконання 6 кВ, укомплектована трансформаторами типу Zuccini TTA-RES 1600кВА 6 / 0,4 (Італія). Живлення підстанції здійснюється від двох незалежних вводів, що забезпечує другу категорію електропостачання будівлі.

Безпека

Будівля оснащена пунктами охорони, сигналізацією, системою відеоспостереження і контролю доступу за індивідуальними перепустками, сучасною пожежною сигналізацією та системою пожежогасіння.

Ліфти і ескалатори

Офісна частина будівлі оснащена трьома швидкісними ліфтами Shindler (Швейцарія) з автоматичною системою управління рухом Miconic. Торгова частина оснащена ескалаторами Shindler і вантажним ліфтом.

Паркінг

Важливою складовою ECO Tower є дворівневий підземний паркінг на 92 м/м з системою спринклерного пожежогасіння. Управління в'їздом і виїздом з території паркінгу здійснюється через GPS модуль і дистанційне керування воротами.