Характеристики

Клас бізнес-центру
A
Загальна площа (GBA)
18 700 кв.м
Загальна орендна площа (GLA)
10 570 кв.м
Орендна площа поверху
від 113 до 822 кв.м
Тип планування
open space або кабінетний
Поверховість
19
Підземний дворівневий паркінг
92 м/м
Введений в експлуатацію
2010
Інженерні системи

Будівля має систему центрального управління (BMS) на основі програмного забезпечення Schneider Electric (Франція). Централізована система вентиляції та кондиціонування повітря (HVAC) забезпечується трьома даховими чиллерами YORK (США) і фанкойлами Cooper & Hunter (США), які дозволяють створювати індивідуальний клімат у кожному офісі. Вентильований фасад будівлі сприяє збереженню тепла і виконує звукоізоляційну функцію.

Телекомунікації

Безперебійний доступ до високошвидкісного інтернету до 1 Гбіт/сек забезпечений інтегрованою кабельною оптоволоконною системою і представлений на вибір орендаря такими провайдерами як Укртелеком, Експрес, Датагруп, Київстар, Січ-Інфоком, Вега Телеком.

Енергопостачання

Безперебійне електропостачання забезпечує двухтрансформаторна підстанція внутрішнього виконання 6 кВ, укомплектована трансформаторами типу Zuccini TTA-RES 1600кВА 6 / 0,4 (Італія). Живлення підстанції здійснюється від двох незалежних вводів, що забезпечує другу категорію електропостачання будівлі.

Безпека

Будівля оснащена пунктами охорони, сигналізацією, системою відеоспостереження і контролю доступу за індивідуальними перепустками, сучасною пожежною сигналізацією та системою пожежогасіння.

Ліфти і ескалатори

Офісна частина будівлі оснащена трьома швидкісними ліфтами Shindler (Швейцарія) з автоматичною системою управління рухом Miconic. Торгова частина оснащена ескалаторами Shindler і вантажним ліфтом.

Паркінг

Важливою складовою ECO Tower є дворівневий підземний паркінг на 92 м/м з системою спринклерного пожежогасіння. Управління в'їздом і виїздом з території паркінгу здійснюється через GPS модуль і дистанційне керування воротами.